“MIRËSEVINI NË PËRDITSHMËRINË TIME”/ Tayna “ankohet” për problemet që has çdo ditë: Vetëm disa… (VIDEO) – AlpeGossip
“MIRËSEVINI NË PËRDITSHMËRINË TIME”/ Tayna “ankohet” për problemet që has çdo ditë: Vetëm disa… (VIDEO)

“MIRËSEVINI NË PËRDITSHMËRINË TIME”/ Tayna “ankohet” për problemet që has çdo ditë: Vetëm disa… (VIDEO)

Ishte viti 2018 kur ajo debutoi për herë të parë në tregun muzikor me këngën “Columbiana”, ndërsa sot është një nga reperet më të kërkuara.

Doruntina Shala e njohur nga të gjithë si Tayna, në më pak se 4 vite karrierë ka arritur të bëhet një emër kyç në showbizin shqiptar.

Mirëpo, gjithë këto suksese kanë edhe pasojat e tyre. Mungesë gjumi dhe pak kohë për të ngrënë janë problemet të cilat Tayna përballet çdo ditë.

Tayna vjen me ca foto galaktike - Gazeta Express

Reperja nga Kosova ka postuar në Instagramin e saj një video me momentet më të bukura nga aktiviteti i saj i ngjeshur me koncerte së fundmi nga jugu i Shqipërisë deri në Zvicër.

“Tirana-Jale-Zurich vetëm me disa orë gjumë dhe pak kohë për të ngrënë. Mirësevini në përditshmërinë time,”-shkruan Tayna krahas videos

VIDEO