“MOS I LEJONI…”/ Morena Taraku ka një këshillë për ndjekësit e saj – AlpeGossip
“MOS I LEJONI…”/ Morena Taraku ka një këshillë për ndjekësit e saj

“MOS I LEJONI…”/ Morena Taraku ka një këshillë për ndjekësit e saj

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

Shpesh herë Morena poston shprehje në Instastory, duke u munduar t’ju japë këshilla ndjekësve të saj, duke marrë parasysh edhe jetën e saj dhe ato çfarë bukuroshja ka kaluar deri tani. Një ndër to ka qenë edhe kjo e fundit. Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një shprehje në lidhje me ish të dashurit, ku mesa duket Morena nuk do të kthehet kurrë te asnjë nga ish të dashurit e saj.

Ndonjëherë njerëzit kthehen në jetën tënde vetëm për të kontrolluar nëse vazhdon të jesh idiot. Mos i lejoni.

 

Bukuroshja duket se do të na surprizojë me një projekt të ri muzikor pas një periudhe mjaft të gjatë pauze në këtë fushë. Këtë e kuptuam nga një prej Instastory-ve të Morenës, e cila shfaqet para një mikrofoni edhe pse nuk na ka zbuluar më shumë detaje.

E shpesh është përfolur për jetën e saj private, megjithatë asnjëherë nuk është bërë e ditur diçka konkrete. Por një postim i fundit në Instastory-n e bukuroshes na bëri të dyshojmë me të vërtetë shumë. Teksa vetëm para pak ditësh ndau me ndjekësit një foto ku shfaqej duke mbajtur një buqetë me trëndafila në dorë dhe një foto ku duket rripi i pantallonave të një djali.