DASMA E MADHE/ Ceremonia e Princ Harryt me Meghan, nga puthja te shëtitja me pajton (DETAJE) – AlpeGossip
DASMA E MADHE/ Ceremonia e Princ Harryt me Meghan, nga puthja te shëtitja me pajton (DETAJE)

DASMA E MADHE/ Ceremonia e Princ Harryt me Meghan, nga puthja te shëtitja me pajton (DETAJE)

Nen masa te rrepta sigurie dhe ne syte e miliona njerezve sot Princi dhe Meghan u bene Duka dhe Dukesha e Sussex-it, titull i cili nuk është dhënë më shumë se 150 vite.

Pasi thane po, ata shkëmbyen një puthje kur dolën nga kisha përpara mijëra njerëzve.

Me pas, bene nje parakalim me pajton nëpër rrugët e Windsor, per t’u kthyer ne keshtjelle per pritjen e drekes.

Ceremonia, ku nipi i Mbretëreshës, i gjashti në linjën e fronit, do të betohet për dashuri dhe nderim të ish-aktores, do të ndiqet nga miliona njerëz në të gjithë botën.