Armina Mevlani e ka një kritikë të fortë për nusen Meghan Markle - AlpeGossip
Armina Mevlani e ka një kritikë të fortë për nusen Meghan Markle

Armina Mevlani e ka një kritikë të fortë për nusen Meghan Markle

Vetëm para disa minutash është kurorëzuar në martesë çifti mbretëror.
Princ Hery dhe aktorja Meghan Markle janë tashmë burrë e grua. Ceremonia e tyre morri vëmendjen e gjithë botës. Megan kishte zgjedhur të ishte një nuse madhështor dhe tualeti i saj ishte mjaft i lehtë.

Nga ana tjetër blogerja shqiptare Armina Mevlani e ka ndjekur ceremoninë dhe e ka një kritikë për Megan.

‘Pse i ka kaq keq flokët’ ka shkruar ajo në postimin ku duken disa fije flokësh të shpupuritur.