POSTON FOTO ME BIKINI TË VOGLA/ Ja çfarë kërkese ka mamaja e saj për Rita Orën (FOTO) – AlpeGossip
POSTON FOTO ME BIKINI TË VOGLA/ Ja çfarë kërkese ka mamaja e saj për Rita Orën  (FOTO)

POSTON FOTO ME BIKINI TË VOGLA/ Ja çfarë kërkese ka mamaja e saj për Rita Orën (FOTO)

Kënëgtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora prej ditësh po pushon në ishullin mahnitës të Ibizas.

Ajo ka ndarë foto dhe video pushimet e saj në Spanjë, ku ka treguar trupin e saj në linja perfekte.

Rita gjatë këtyre pushimeve ka zgjedhur stil të veçantë të rrobave të banjos, ku të gjitha ato që ka veshur duken mjaftë të vogla.

Por pas këtyre fotove nuk ka munguar as reagimi i nënës së saj, Verës e cila përmes një fotoje të kënëgtares  në Instastory ka lënë edhe komentin epik: –“Rita Ora dukesh për mrekulli, vetëm të lutem më lejo të vij me ty për të blerë rrobabanjo herën tjetër, që të sigurohem se po merr masën e duhur”.