LOREDANA DHE MOZZIK KANË GATI “BOMBËN” E MADHE/ Dyshja jep lajmin e rëndësishëm për fansat (FOTO) – AlpeGossip
LOREDANA DHE MOZZIK KANË GATI “BOMBËN” E MADHE/ Dyshja jep lajmin e rëndësishëm për fansat (FOTO)

LOREDANA DHE MOZZIK KANË GATI “BOMBËN” E MADHE/ Dyshja jep lajmin e rëndësishëm për fansat (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar Loredana dhe Mozzik kanë dhënë për fansat e tyre një lajm shumë të rëndësishëm.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram ata tregonin se janë duke u përgatitur për turin e parë muzikor sëbashku.

“Bonnie and Clayde Tour”, shkruhet në foton ku dyshja shfaqet duke u përqafuar.

Siç duket turi mban emrin e këngës së tyre të parë, e cila ishte një sukses i vërtetë për të dy artistët.
Në informacionet e fotos shkruhet se ata do të nisin koncertet e tyre në mars të 2020-ës dhe do i realizojnë në disa qytete të Zvicrës dhe Gjermanisë.Kjo është hera e parë që Mozzik dhe Loredana do realizojnë një tur së bashku dhe fansat kanë shprehur të gjithë entuziazmin me anë të komenteve.

Kujtojmë se ky do të jetë rikthim i dyshes në skenë, pas problemeve që pati Loredana me drejtësinë.