E PAPRITUR/ Orola dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes. Ja detaji që ngriti dyshimet – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Orola dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes. Ja detaji që ngriti dyshimet

E PAPRITUR/ Orola dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes. Ja detaji që ngriti dyshimet

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë në një lidhje dashurie. Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk na i kanë kursyer as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Mirëpo, së fundmi u vu re se dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kjo ka bërë që të lindin dyshimet e para për një krisje të mundshme të marrëdhënies së tyre. Megjithatë, nuk mund ta marrim totalisht si të mirëqenë, por na mbetet të presim.

 

Kjo ka shqetësuar fansat të cilëve u ka rënë në sy ky detaji dhe kanë nisur nga vëzhgimet.

Aktualisht, supermodelja po realizon një Giveaway dhe në kuadër të rregullave të lojës, personat që e realizojnë kanë follow vetëm faqet e bizneseve me të cilët bashkëpunojnë. Mirëpo kjo nuk mund të thuhet për futbollistin, për të cilin nuk dihet se çfarë e ka shtyrë drejt një veprimi të tillë.

Kujtojmë se i njëjti skenar u përsërit edhe më parë, kur ata e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami. Asokohe u tha se mes tyre ka patur disa debate xhelozie, por duket se dyshja i hodhi pas të gjitha dhe u rikthyen bashkë.

Ata e kaluan bashkë karantinën në shtëpinë e Erosit në Kroaci, madje disa kohë më parë u përfol se futbollisti bëri që Oriola të heqë dorë nga ëndërra amerikane.