FESTON 23-VJETORIN/ Arbenita ka marrë dhuratën më të bukur për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
FESTON 23-VJETORIN/ Arbenita ka marrë dhuratën më të bukur për ditëlindje (FOTO)

FESTON 23-VJETORIN/ Arbenita ka marrë dhuratën më të bukur për ditëlindje (FOTO)

Pak ditë më parë Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë, me një vajzë të cilës i vendosën emrin Nina.

Sot Arbenita feston ditëlindjen dhe mbush 23 vjeç. Modelja ka treguar se dhurata e saj më e bukur është pikërisht vogëlushja e saj.

“Dhurata më e bukur e ditëlindjes”, shkruan Arbenita krah postimit ku shfaqet duke puthur këmbët e vogëlushes.

Ndërkohë Fero ka lajmëruar se ka bërë edhe një këngë për të, që pritet të publikohet këto ditë.