Noizy tallet me mikun e Blerim Destanit, ky i fundit e fëlliq: KUJDES, se ta pret veshin ky (FOTO) – AlpeGossip
Noizy tallet me mikun e Blerim Destanit, ky i fundit e fëlliq: KUJDES, se ta pret veshin ky (FOTO)

Noizy tallet me mikun e Blerim Destanit, ky i fundit e fëlliq: KUJDES, se ta pret veshin ky (FOTO)

Noizy dhe Blerim Destani nuk humbasin rast pa bërë shaka me njëri-tjetrin. Këtë herë është një foto që Blerimi ka postuar ku shihet me dy miqtë e tij. Por ajo që mori vëmendjen ishte komenti i reperit, ZiniZin. Ai tallet me dhëmbët e mikut të Destanit por ka marrë një përgjigje jo mjaft të mirë nga aktori.

“Ç;a ka ai dhom kali”, shkruan Noizy, ndërsa Blerimi ia kthen kështu:

“ZiniZin kujdes se ta pret veshin ky”. Edhe kjo me siguri është një shaka mes dyshes si gjithmonë.