PAK MUAJ PARA DASMËS/ Blero bën dedikimin më të ëmbël për Afronën (FOTO) - AlpeGossip
PAK MUAJ PARA DASMËS/ Blero bën dedikimin më të ëmbël për Afronën (FOTO)

PAK MUAJ PARA DASMËS/ Blero bën dedikimin më të ëmbël për Afronën (FOTO)

Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika pritet që në shtator të këtij viti të kurorëzojnë dashurin e tyre në një dasmë madhështore. Siç kanë rrëfyer dhe vetë ata dasma do të jetë e madhe dhe të pranishëm do të jenë shumë personazhe VIP.
Blero dhe Afrona janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikojnë foto dhe video nga jeta e tyre e përditshme ku tregojnë se janë shumë të dashuruar. Megjithatë mëngjesin e sotëm Blero ka bërë një dedikim shumë të ëmbël për gruan e tij të ardhshme.

‘Mëngjesi im i përditshëm së shpejti’, ka shkruar ai përmbi fotos ku Afrona shfaqet e veshur me rroba banje teksa po lahet në pishinë.