Hap pas hapi: Si të bësh flokët topuz si Meghan Markle në kushte shtëpie (FOTO) – AlpeGossip
Hap pas hapi: Si të bësh flokët topuz si Meghan Markle në kushte shtëpie (FOTO)

Hap pas hapi: Si të bësh flokët topuz si Meghan Markle në kushte shtëpie (FOTO)

Vetëm për grimin dhe flokët e Meghan Markle në dasmën e saj, janë harxhuar mbi 18 mijë dollarë. Në dukje i thjeshtë dhe natyral, look-u i saj u pëlqye shumë.

Dhe nëse jeni kuriozë për të mësuar sesa kohë i është dashur Serge Normant, për të realizuar këtë model flokësh, mund ta mësoni tani.

Stilisti i flokëve, që punon kryesisht me Julia Roberts ka treguar se ky topuz i çrregullt i ka marrë 45 minuta kohë për t’u realizuar.

“Ne e quajmë topuz të çrregullt por të kontrolluar. Pasi i kam tharë flokët e saj, më janë dashur 45 minuta për ta realizuar këtë topuz”, është shprehur Normant.

Ja mënyra si mund ta bëni: