SHIFËR MARRAMENDËSE/ Zbulohet sa u pagua Unikkatili për koncertin në Mitrovicë (FOTO) – AlpeGossip
SHIFËR MARRAMENDËSE/ Zbulohet sa u pagua Unikkatili për koncertin në Mitrovicë (FOTO)

SHIFËR MARRAMENDËSE/ Zbulohet sa u pagua Unikkatili për koncertin në Mitrovicë (FOTO)

Reperi i njohur nga Kosova, Unikkatili u kthye pas 7 vitesh në vendin e tij për të performuar në koncertin madhështor të mbajtur në Mitrovicë, një koncert për të cilin kishte ditë të tëra që flitej.

Koncerti u mbajt dy ditë më parë dhe Unikkatili performoi disa nga hitet e tij më të njohura.

“Reporteri.net” ka zbuluar se për koncertin Unikkatili është paguar me 80 mijë euro.

Stadiumi ku Unikkatili mbajti koncertin mblodhi 2500 persona, shifër e cila sipas tyre nuk justifikon shumën që i është dhënë reperit.