U FEJUA ME ARIANA GRANDE/ Pete Davidson: Kam marrë kërcënime me vdekje (VIDEO) – AlpeGossip
U FEJUA ME ARIANA GRANDE/ Pete Davidson: Kam marrë kërcënime me vdekje (VIDEO)

U FEJUA ME ARIANA GRANDE/ Pete Davidson: Kam marrë kërcënime me vdekje (VIDEO)

Disa njerëz me sa duket nuk ishin shumë të kënaqur që Pete Davidson dhe Ariana Grande ranë në dashuri.

Komediani tha për Hoëard Stern Monday se ka marrë kërcënime me vdekje pasi u bë publik lajmi se çifti u fejua.

“Dikush donte të më gjuante në fytyrë,”-tha Davidson. “Mendova a jam kaq i shëmtuar saqë njerëzit duan të më gjuajnë në fytyrë?”

Akotroi dhe këngëtarja konfirmuan në qershor se ishin fejuar pas disa javësh takimesh.

Çifti u takua për herë të parë në vitin 2014 Grande.

Pas takimit këngëtarja tha se Davidson ishte burri me të cilin donte të martohej.

Aktori u shpreh se ishte menaxheri Scooter Braun që i takoi pasi Ariana i dha fund lidhjes dy vjeçare me këngëtarin e ndjerë Mac Miller dhe Davidson u nda nga lidhja me Cazzie David, shkrimtare dhe vajza e aktorit Larry David.

Davidson tha se e konsideron veten një djalë me fat që është në jetën e Grande.