STILI I SAJ ËSHTË UNIK/ Dua Lipa e “kall” skenën… (FOTO) – AlpeGossip
STILI I SAJ ËSHTË UNIK/ Dua Lipa e “kall” skenën… (FOTO)

STILI I SAJ ËSHTË UNIK/ Dua Lipa e “kall” skenën… (FOTO)

Dua Lipa ka treguar stilin e saj të inspiruar nga vitet e 90-ta të shtunën derisa doli në skenën e Reading Festival.

Këngëtarja 23 vjeqare dha një performancë energjike për mijëra tifozët e saj, derisa mahniti të gjithë më stilin e saj.

Dua ishte një nga yjet e shumtë që morën pjesë në këtë skenë në fundjavë, bashkë me Kendrick Lamar, Fall Out Boy dhe Kings Of Leon.