ADELINA TAHIRI MË E ËMBËL SE ASNJEHERË/ Pozon me barkun e rrumbllakosur dhe … (FOTO) – AlpeGossip
ADELINA TAHIRI MË E ËMBËL SE ASNJEHERË/ Pozon me barkun e rrumbllakosur dhe … (FOTO)

ADELINA TAHIRI MË E ËMBËL SE ASNJEHERË/ Pozon me barkun e rrumbllakosur dhe … (FOTO)

Adelina Tahiri është në pritjë të ëmbël.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia duket që po e shijon tej mase këtë ndjesi, e fotografitë me barkun e fryrë të postuara nga ana e saj janë të shumta.

Ajo shumë shpejtë do të sjellë në jetë një djalë, ndërsa sot shfaqet në veshje sportive, teksa ka bërë një selfieshihet barku i saj i rrumbullakosur dhe pa make-up.

👼🏼

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Përgatiti: AlpeNews.al