Vesa Luma hap çantën dhe qan hallin me ndjekësit – AlpeGossip
Vesa Luma hap çantën dhe qan hallin me ndjekësit

Vesa Luma hap çantën dhe qan hallin me ndjekësit

Vesa Luma mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptare dhe së fundmi u rikthye aktive në muzikë me një këngë të re që pati sukses.

“S’paska qenë e shkrume”, mbante titullin kënga e re e Vesës që erdhi në bashkëpunim me Denik Prizrenin.

Vesa është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan shpesh foto nga përditshmëria e sot ka hapur çantën për të treguar një “hall” që e kanë të gjitha nënat e reja.

“Çanta e një nëne”, shkruan Vesa në videon ku shihet se çantën e saj e kanë mbushur lodrat, letrat, çokollatat që i përkasin Lianit.