MODERATORJA KA NJË “HALL”/ Rrëfehet Dajana Shabani: Kam shumë rroba por… – AlpeGossip
MODERATORJA KA NJË “HALL”/ Rrëfehet Dajana Shabani: Kam shumë rroba por…

MODERATORJA KA NJË “HALL”/ Rrëfehet Dajana Shabani: Kam shumë rroba por…

Moderatorja Dajana Shabani ka qenë shumë e komentuar së fundmi si për anën profesionale dhe emisionin e ri “Casa de los 3s”, edhe për jetën private e lidhjen me boksierin. Ditën e sotme Dajana ka vendosur të tregojë një tjetër detaj nga jeta e saj private dhe është pikërisht një pjesë e shtëpisë.

Moderatorja ka postuar në Instastory një video ku tregon garderobën të mbushur plot me rroba të cilat i ka hedhur në krevat. Dajana shkruan se ka 1000 veshje, por përsëri nuk arrin të zgjedhë një dhe përfundon duke veshur po të njëjtat.

Në një video tjetër, moderatorja tregon raftin me këpucë dhe shkruan se gjysmat prej tyre i ka falur.