“REGJISORI” I ÇON MESAZH SARA KAPOS/ Vajza e aktores i zbulon planin: UA DËRGON…(FOTO) – AlpeGossip
“REGJISORI” I ÇON MESAZH SARA KAPOS/ Vajza e aktores i zbulon planin: UA DËRGON…(FOTO)

“REGJISORI” I ÇON MESAZH SARA KAPOS/ Vajza e aktores i zbulon planin: UA DËRGON…(FOTO)

ajzës së Ema Andreas, Sara Kapos i ka ardhur një mesazh ne celularin e saj. Mesazhi është dërguar nga një “regjisor”, i cili i ofron një vend pune në Itali.

Gjithçka duket në rregull, por Sara, e cila e ka publikuar mesazhin në rrjetet socilale tregon të vërtetën e hidhur. Mesazhi nuk ka ardhur nga ndonjë regjisor, por sipas saj personi të njëjtën metodë bën me shumë personazheve publikë, duke iu kërkuar adresat e kontakteve dhe më pas i publikon.

“Ky mesazhi i ka shkuar shumë figurave publike dhe sa për informacion ky djali/vajza i bën screenshoot, bashkë me numrin ne etelefoni, emailit dhe i bën publike”, shkruan Sara.