Super gafë apo ta ketë bërë qëllimisht? Ledion Liço poston foton nga plazhi por ky detaj i ka lënë të gjithë pa fjalë…(FOTO) – AlpeGossip
Super gafë apo ta ketë bërë qëllimisht? Ledion Liço poston foton nga plazhi por ky detaj i ka lënë të gjithë pa fjalë…(FOTO)

Super gafë apo ta ketë bërë qëllimisht? Ledion Liço poston foton nga plazhi por ky detaj i ka lënë të gjithë pa fjalë…(FOTO)

Së fundmi mesa duket moderatori Ledion Liço ka gjetur pak kohë të lirë në morinë e aktiviteteve që ka në punën e tij dhe ka vendosur të pushojë.

Këtë e ka treguar me një foto të postuar në Instagram teksa shihet të jetë në plazh ndërsa destinacionin ka vendosur të mbajë sekret.

Deri këtu gjithçka duket mëse normale ndërsa një detaj në foton e Ledionit të bënë goxha habi.

Në datën e fotos shkruhet 30.04.98, datë kjo goxha e hershme dhe në mospërputhje përsa i përket realizimit të fotos.

Thua ta këtë bërë qëllimisht këtë gjë Ledioni apo është thjesht një gafë e rradhës nga ato që na ndodhin të gjithëve?

Gjykojeni si të doni sidoqoftë kjo foto është goxha e realizuar nga aspekti artistik.