Momenti që humbët: Vajza e Ardit Gjebreas u ngjit në skenë duke kërcyer me Rita Orën (VIDEO) – AlpeGossip
Momenti që humbët: Vajza e Ardit Gjebreas u ngjit në skenë duke kërcyer me Rita Orën (VIDEO)

Momenti që humbët: Vajza e Ardit Gjebreas u ngjit në skenë duke kërcyer me Rita Orën (VIDEO)

Rita Ora e ndezi mbrëmjen e së dielës Tiranën me performancën e saj dhe për rreth 1 orë argëtoi mbi 200.000 mijë persona që ndoqën nga afër koncertin e saj.

Veç Valles së Tropojës një nga momentet më interesante ishte kënga kushtuar femrave kudo në botë. “Girls” është një bashkëpunim mes Rita Orës, Cardi B, Bebe Rexhës dhe Charli XCX.

 

Rita zgjodhi ta performonte hitin e saj më të ri në fillim në koncertit, duke ngjitur në skenë femra të ndryshme. Mes tyre ishte dhe vajza e Ardit Gjebreas, Anna dhe moderatorja Anjeza Maja.

Me telefona në duar për të regjistruar këtë moment historik, të gjitha shijuan tingujt mbi skenë duke kërcyer me Rita Orën.