NUK E KISHIM PARË KAQ TË BUKUR/ Ish banorja e Big Brother vishet si nuse (FOTO) - AlpeGossip
NUK E KISHIM PARË KAQ TË BUKUR/ Ish banorja e Big Brother vishet si nuse (FOTO)

NUK E KISHIM PARË KAQ TË BUKUR/ Ish banorja e Big Brother vishet si nuse (FOTO)

Ish banorja e Big Brother ka befasuar me postimine  saj më të fundit.

Xhensila Pere gjithmonë e më shumë është bërë pjesë e modelingut dhe së fundmi pjesë e klipeve. Por këtë herë ajo ka pozuar e veshur me fustan nusëri.

Kjo duket të jetë një nga ëndrrat e saj.