Ti thuash ‘sexy’ është pak, njihuni me të dashurën e Malumës (FOTO) – AlpeGossip
Ti thuash ‘sexy’ është pak, njihuni me të dashurën e Malumës (FOTO)

Ti thuash ‘sexy’ është pak, njihuni me të dashurën e Malumës (FOTO)

Ai është një nga këngëtarët latinë më të sukseshëm të momentit.
Maluma është kthyer në djalin e hiteve botërore. Ai ka preferuar të mbajë larg jetën e tij private dhe deri më tani askush nuk e dinte se kush ishte e dashura e tij.

Gjatë gjithë kohës i rrethuar nga femra sexy, njëra prej tyre që tashmë e njihni i ka rrëmbyer zemrën.

Bëhet fjalë për modelen Natali e cila u shfaq e zjarrtë në klipin e Malumës dhe Marc Antony ‘Felis de los 4’.

Për të kuptuar se këngëtari goditi në shenjë hidhuni një sy fotove më poshtë.