I ftuari lë nam në Top Show dhe askush nuk ja vuri re se i kishte dal sheshit… (FOTO) – AlpeGossip
I ftuari lë nam në Top Show dhe askush nuk ja vuri re se i kishte dal sheshit… (FOTO)

I ftuari lë nam në Top Show dhe askush nuk ja vuri re se i kishte dal sheshit… (FOTO)

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show” në “Top Channel” është prekur tema e protestës së dhunshme që ndodhi së fundmi në Kukës.
Ndër të tjerët, i ftuar në këtë debat është edhe gazetari dhe analisti i njohur, Shpëtim Nazarko.Ai gjithashtu ka dhënë opinionin e tij lidhur me këtë çështje që po prek popullin shqiptar.

Por teksa flet, askush nuk e ka vënë re një detaj që bie në sy tek veshja e tij. Analistit i tundet vazhdimisht nën xhaketë etiketa e veshjes, të cilën mesa duket ka harruar t’a heqë.

Asnjëri nga të pranishmit nuk ia ka vënë në dukje këtë detaj Nazarkos, i cili vazhdon të komentojë për debatin me etiketën e lënë varur.