Almeda Abazi flet për herë të parë pas aksidentit: “Falë Allahut…” – AlpeGossip
Almeda Abazi flet për herë të parë pas aksidentit: “Falë Allahut…”

Almeda Abazi flet për herë të parë pas aksidentit: “Falë Allahut…”

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan Sayisman, u përfshinë mbrëmjen e djeshme në një aksident. Makina me të cilën ata udhëtonin u përplas nga një taksi, në dalje të një parkingu të një restoranti në Stamboll.

Të dy mbetën të tronditur nga kjo ngjarje dhe ditën e sotme, ish-Missi shqiptar vendosi që të reagonte për herë të parë

“Faleminderit për mesazhet e bukura! Ne jemi mirë falë Allahut”, shkroi në një “InstaStroy” Almeda Abazi.

Nga aksidenti nuk pati të lënduar, por vetëm dëme të vogla të materiale.