Arian Çani bie në kurthin e fëmijëve të “Piter Pan”! Ja me kë shfaqet ai (FOTO) – AlpeGossip
Arian Çani bie në kurthin e fëmijëve të “Piter Pan”! Ja me kë shfaqet ai (FOTO)

Arian Çani bie në kurthin e fëmijëve të “Piter Pan”! Ja me kë shfaqet ai (FOTO)

Prej disa javësh në televizionin Klan janë prezentë dhe fëmijët e emisionit “Në kurthin e Piter Pan” të cilët bëjnë provat para spektaklit të radhës. Përveç simpatisë së publikut, duket se kanë fituar dhe simpatinë e punonjësve në Klan gjithashtu dhe të moderatorëve.

Sot në një postim në instagram të Ueisit, njërit prej fëmijëve, shikohet se ka dalë me Arian Canin. Mesa duket dhe Çani paska rënë në kurthin e Piter Pan./AlpeNews.al