“JAM SHTATZËNË”/ Linda Rei shfaqet me barkun e rrumbullakosur: E kam bërë me shpirtin e shenjtë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“JAM SHTATZËNË”/ Linda Rei shfaqet me barkun e rrumbullakosur: E kam bërë me shpirtin e shenjtë (FOTO+VIDEO)

“JAM SHTATZËNË”/ Linda Rei shfaqet me barkun e rrumbullakosur: E kam bërë me shpirtin e shenjtë (FOTO+VIDEO)

Pak ditë më parë Linda Rei i habiti të gjithë me deklaratën e saj. “Jam shtatzënë”, tha ajo, duke trazuar rrjetin.

Pasditen e sotme Linda ishte e ftuar në “Ftesë në pesë”. Ajo u shfaq me barkun e rrumbullakosur dhe tha se e ka bërë me shpirtin e shenjtë.

Bieta reagoi e habitur dhe i tha “Mund të na e vërtetosh duke treguar barkun”. “Ja presim edhe pak edhe do ta tregoj tamam”, u përgjigj Linda.