KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Moderatorja "THUMBUESE" provokon me BIKINI: Mezi po pres të nis palestrën se...(FOTO) - AlpeGossip
KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Moderatorja “THUMBUESE” provokon me BIKINI: Mezi po pres të nis palestrën se…(FOTO)

KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Moderatorja “THUMBUESE” provokon me BIKINI: Mezi po pres të nis palestrën se…(FOTO)

Të gjithë e njohim “thumbisten” më të njohur të showbiz-it shqiptar Aulona Mustën.

Kreatorja dhe ideatorja e “THUMB” çdo të shtunë në ABCNews.

Së fundmi moderatorja ka zgjedhur të vij ndryshe. E veshur me bikini të zeza tregon format e trupit të saj. Dim që Aulona është nena e një vajze edhe pse kjo nuk i bënë ndryshim por prap duket se ajo nuk është e kënaqur me trupin e saj: “Nuk me besoheeeet qe jam dobesuar kaq shuuuume 😩😩😩 Mezi po pres te rinis palestren dhe te rikthehem ne identitet 🏋️‍♀️🏋️‍♀️” shkruan Aulona. /AlpeNews.al