KËNGËTARJA E NJOHUR SHQIPTARE KRAH POLITIKANIT? Zbuloni të vërtetën e lidhjes mes tyre (FOTO) – AlpeGossip
KËNGËTARJA E NJOHUR SHQIPTARE KRAH POLITIKANIT? Zbuloni të vërtetën e lidhjes mes tyre (FOTO)

KËNGËTARJA E NJOHUR SHQIPTARE KRAH POLITIKANIT? Zbuloni të vërtetën e lidhjes mes tyre (FOTO)

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret e skenës shqiptare që ka spikatur gjithmonë për stilin ekstravagant të të veshurit.
Kësaj here Gjystja na ka surprizuar teksa është shfaqur në të njëjtën tavolinë më politikanin Agim Bahtiri i cili është nënkryetari i AKR-së, dhe mjaft i njohur në Kosovë.

Bashkë me to shihen edhe këngëtari Sabri Fejzullahu dhe moderatori Labinot Gashi.

Sipas postimeve ata shihen në një ambient festiv por se çfarë i lidh konkretisht nuk dihet.