BRENDA SHTËPISË SË ARBANËS/ Ja si po i festojnë Pashkët moderatorja dhe djali – AlpeGossip
BRENDA SHTËPISË SË ARBANËS/ Ja si po i festojnë Pashkët moderatorja dhe djali

BRENDA SHTËPISË SË ARBANËS/ Ja si po i festojnë Pashkët moderatorja dhe djali

Sot për të gjithë besimtarët katolikë është një ditë e veçantë, pasi festohet Ringjallja e Krishtit. Si çdo vit tjetër edhe këtë herë nuk mungojnë as urimet. Më i veçanti ka qenë ai i moderatores Arbana Osmani, e cila ka publikuar në ‘Instagram’ një shportë me vezë, simbolika e Pashkëve. Ndërsa në ‘InstaStory’, Arbana ka postuar të gjithë proçesin e përgatitjes së tyre me ngjyra dhe penela. Moderatorja nuk ka qenë e vetme gjatë përgatitjes, pranë saj ndodhet dhe Joni i vogël, i cili si çdo fëmijë shfaqet shumë entuziast.

Kujtojmë që Osmani aktualisht po prezanton emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, që transmetohet çdo të shtunë në ekranin e ‘Top Channel’