MOS U HABISNI/ Nëse i përkisni kësaj shenje horoskopi atëherë me shumë gjasa do të bëheni milioner – AlpeGossip
MOS U HABISNI/ Nëse i përkisni kësaj shenje horoskopi atëherë me shumë gjasa do të bëheni milioner

MOS U HABISNI/ Nëse i përkisni kësaj shenje horoskopi atëherë me shumë gjasa do të bëheni milioner

Nëse besoni në horoskop dhe i përkisni shenjës së Luanit, atëherë buzëqesh sepse ke lindur me këmishë. Studimet e fundit nga “AdView” kanë mësuar se Luani është shenja që ka më shumë para dhe se miliarderët më të mëdhenj në botë i përkasin kësaj shenje horoskopi.

Ndërkohë që shenja e dytë fatlume në lidhje me paratë është Demi, 24 miliarderë, që ndiqet nga Peshorja me 23 miliarderë. Lajmi i keq është për personat e shenjës së Dashit, të cilët duket se nuk i kanë mirë marrëdhënien me paranë.

“AdView” studioi listën e publikuar nga Forbes me 400 miliarderët më të fuqishëm në botë, për të zbuluar shenjën me fat.

Lista me miliarderët dhe shenjat e tyre të horoskopit:

Luani 28
Demi 24
Peshorja 23
Ujori 22
Binjakët 21
Virgjëresha 21
Bricjapi 21
Peshqit 21
Gaforrja 20
Shigjetari 18
Akrepi 16
Dashi 1