“JAM MË E LUMTURA NË BOTË”/ Pas postimit Rashel Kolaneci na zbulon arsyen (FOTO) – AlpeGossip
“JAM MË E LUMTURA NË BOTË”/ Pas postimit Rashel Kolaneci na zbulon arsyen (FOTO)

“JAM MË E LUMTURA NË BOTË”/ Pas postimit Rashel Kolaneci na zbulon arsyen (FOTO)

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Ndodh shpesh që ajo të jetë në kontakt me ndjekësit e saj dhe ata i dërgojnë shumë mesazhe. Janë pikërisht këto mesazhe që e kanë bërë Rashelin të lumtur dhe nuk mund të mos e shprehte gëzimin në Instastory. Ajo ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Duplex” e pas spektaklit mori shumë mesazhe pozitive nga fansat. “Ja pse unë jamë më e lumtura në botë” shkroi ajo në mesazhet e publikuara në instastory.