FLORIANA GARO ME PUSHIME NË SHQIPËRI/ Shihni me kë po i kalon moderatorja mbrëmjet (FOTO) – AlpeGossip
FLORIANA GARO ME PUSHIME NË SHQIPËRI/ Shihni me kë po i kalon moderatorja mbrëmjet (FOTO)

FLORIANA GARO ME PUSHIME NË SHQIPËRI/ Shihni me kë po i kalon moderatorja mbrëmjet (FOTO)

Moderatorja e njohur Floriana Garo prej kohësh është zhvendosur në Zvicër ku po jeton bashkë me familjen e saj. Këtë vit vendosi që pushimet t’i kalojë në vendlindje dhe me këtë rast ka takuar miqtë e vjetër dhe familjarët që ka lënë pas. Sigurisht që ndër të parët që ka takuar janë bashkëpunëtorët e saj.

Disa nga gazetarët dhe miqtë me të cilët ka punuar në ‘Klan Tv’ me projektin ‘Jo vetëm Modë’ dhe Klea Hutën, moderatoren e njohur.

Mbrëmjet kalohen bukur mes njerëzve të zemrës. Kjo është panorama që ka transmetuar Floriana me fotot nga mbrëmja e kaluar.