KAJAN MBUSH 10 MUAJ/ Erion Veliaj ndan momentin e ëmbël "babë e bir" (FOTO) - AlpeGossip
KAJAN MBUSH 10 MUAJ/ Erion Veliaj ndan momentin e ëmbël “babë e bir” (FOTO)

KAJAN MBUSH 10 MUAJ/ Erion Veliaj ndan momentin e ëmbël “babë e bir” (FOTO)

Kajan, djali i Erion Veliaj dhe Ajola Xoxës, sot mbush 10 muaj. Mëngjesin e sotëm kryebashkiaku i Tiranës Veliaj ka ndarë një foto ku shfaqet duke ushqyer të birin.

“U rritëm neve”, shkruan Veliaj krah fotos.