SAIMIR TAHIRI NA PREZANTON ME DJALIN E TIJ/ E pabesueshme sa ngjajnë (FOTO) – AlpeGossip
SAIMIR TAHIRI NA PREZANTON ME DJALIN E TIJ/ E pabesueshme sa ngjajnë (FOTO)

SAIMIR TAHIRI NA PREZANTON ME DJALIN E TIJ/ E pabesueshme sa ngjajnë (FOTO)

Që prej fundit të gushtit, Saimir Tahiri është bërë edhe më aktiv në llogaritë e tij të rrjeteve sociale. Vazhdimisht, ish-ministri poston foto nga aktivitetet e tij të përditshme, në shumë prej të cilave shfaqet edhe me të birin, Drinin.

 E ndërsa pak orë më parë, Tahiri ka postuar një foto, komentet mbi të cilën kanë qenë pafund.

Në njërën anë të fotos shfaqet politikani në rreth 3 dekada më parë dhe në anën tjetër djali i tij.

Shikimi dhe buzëqeshja i 7-vjeçarit është pothuaj identike me atë të të atit. Sigurisht, ashtu siç thuhet edhe nëpër komentet e njerëzve, version më i përmirësuar.