“DO TË JETË I SIKLETSHËM”/ Fjoralba Ponari zbulon detajet e emisionit dhe kur fillon (FOTO) – AlpeGossip
“DO TË JETË I SIKLETSHËM”/ Fjoralba Ponari zbulon detajet e emisionit dhe kur fillon (FOTO)

“DO TË JETË I SIKLETSHËM”/ Fjoralba Ponari zbulon detajet e emisionit dhe kur fillon (FOTO)

Fjoralba Ponari u kthye shumë shpejt në një nga prezantueset më të dashura për shqiptarët dhe që pas largimit nga “Proçesi sportiv”
Ditën e sotme Fjoralba ka zbuluar disa detaje nga emisioni i ri me anë të lojës virale në instagram “pyetje dhe përgjigje”

Për të përmbushur gjithë ato kritere e pritshmëri që kemi për programin, është vendosur që të startojmë përfundimisht në janar. Do jetë nam“: është shprehur Fjoralba duke zbuluar edhe më shumë mbi emisionin me postimin tjetër ku shkruan se  do ketë: Fëmjë, showbiz nga ai i sikletshmi, lojëra mes personazheve, po edhe pak muzikë e do njeriu në fundjavë. Pak nga të gjitha me një fjalë