A ËSHTË NDARË STRESI NGA KEJSI? Ky veprim i saj më në fund zbulon të vërtetën (FOTO) – AlpeGossip
A ËSHTË NDARË STRESI NGA KEJSI? Ky veprim i saj më në fund zbulon të vërtetën (FOTO)

A ËSHTË NDARË STRESI NGA KEJSI? Ky veprim i saj më në fund zbulon të vërtetën (FOTO)

Historia e dashurisë që nisi në lagje mes Keisit dhe Stresit, u kurorëzua me martesë në gjendjen civile.

Ata kaluan pushimet verore bashkë në jugun e Shqipërisë, por kohët e fundit janë ngritur dyshime se mes çiftit në fjalë mund të ketë pasur një krisje.

Prej kohësh ata kanë fshirë çdo foto ku shfaqeshin së bashku, duke bërë kështu që të flitej edhe më tej për krisje mes tyre. Por një postim i fundit i Keisit na i ka shuar të gjitha dyshimet.

Ajo ka publikuar në “Instastory” foton e vjehrrit, babait të Stresit, dhe kjo nuk është hera e parë që ajo publikon një foto të Sali Lushajt, të cilin e quan “krenari”