Enca ÇMEND rrjetin, bën tatuazh në të pasmet bombastike dhe i nxjer… (VIDEO) – AlpeGossip
Enca ÇMEND rrjetin, bën tatuazh në të pasmet bombastike dhe i nxjer… (VIDEO)

Enca ÇMEND rrjetin, bën tatuazh në të pasmet bombastike dhe i nxjer… (VIDEO)

Enca di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me fotot dhe video-t e saj provokuese ku ekspozon format e saj bombastike. Imazhe këto që ngjallin reagimin e ndjekësve të saj të shumtë.

Mbrëmjen e djeshme Enca i ka befasuar të gjithë teksa ka publikuar në Instastory një video ku filmon shoqen e saj teksa është duke i vizatuar diçka në të pasmet e saj bombastike.

“Duke bërë tatuazh prapanicën time”, shkruan Enca në video-n e postuar në Instastory.

Nuk dihet nëse ky është vetëm një vizatim i përkohshëm apo nëse Enca po realizon një tatuazh gjigand në të pasmet e saj.