Dafina publikon FOTON romantike me të dashurin dhe tregon nofkën që i ka vënë: Të dua… – AlpeGossip
Dafina publikon FOTON romantike me të dashurin dhe tregon nofkën që i ka vënë: Të dua…

Dafina publikon FOTON romantike me të dashurin dhe tregon nofkën që i ka vënë: Të dua…

Dafina Zeqiri u përfol pak javë më parë për një ndarje nga partneri i saj Jose, me të cilin kishte kohë që nuk publikonte foto.

Por ditën e sotme ajo ka hedhur poshtë thashethemet dhe ka publikuar një foto me partnerin, për t’i uruar atij ditëlindjen:

“Gëzuar ditëlindjen një në një milion. Të dua Papi (Babush)”, shkruan bukuroshja në foton e publikuar në Instagram.

Ata duken shumë romantikë në foto, teksa Jose i puth faqen Dafinës.

Çifti jo vetëm që nuk i ka dhënë fund marrëdhënies por duket më i dashuruar se kurrë.