NUK DO I DALLONI/ Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe duket yll – AlpeGossip
NUK DO I DALLONI/ Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe duket yll

NUK DO I DALLONI/ Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe duket yll

Arjola Demiri është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe duket yll

Aktorja ka rikrijuar look-un e Monica Belluccit në filmin e famshëm “Malena”.

Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe duket yll

Ajo ka publikuar një foto ku shihet me flokët kaçurrela të shkurtra dhe e veshur me një xhaketë të zezë. Arjola ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe duket yll

Arjola Demiri rikrijon look-un e Monica Belluccit dhe duket yll