Besin nuk e kishim parë ndonjëherë kaq romantik sa sot dhe e paska një arsye (FOTO) – AlpeGossip
Besin nuk e kishim parë ndonjëherë kaq romantik sa sot dhe e paska një arsye (FOTO)

Besin nuk e kishim parë ndonjëherë kaq romantik sa sot dhe e paska një arsye (FOTO)

Jo vetëm bukë me djathë dhe domate!

Zemrën e Bes kallakut e zbut edhe bashkëshortja e tij Xhensila. Madje pas lidhjes me këngëtaren, aktori i humorit na ka shfaqur edhe anën e tij romantike me dedikimet që i bën herë pas here. Nëpërmjet këtyre të fundit kemi kuptuar se Xhensila ia ka ndryshuar jetën Besit i cili duket më i dashuruar së kurrë. Dhe sot, në ditën e saj të veçantë, nuk mund të mungonte edhe urimi special i Kallakut.

‘Urime ditlindjen e bukura, e mira, e embla, ditet e mia, jeta dhe familja ime qe pres. Love ❤️ u’, shkruan ai.