Të dukesh super në formë/ Ja cilat janë ushtimet që janë propozuar nga supermodelja e famshme - AlpeGossip
Të dukesh super në formë/ Ja cilat janë ushtimet që janë propozuar nga supermodelja e famshme

Të dukesh super në formë/ Ja cilat janë ushtimet që janë propozuar nga supermodelja e famshme

 

Në vitet ’90, Cindy Crawford ka publikuar disa video me ushtrime që kishin sukses të jashtëzakonshëm.

Ushtrimet e Crawford janë të thjeshta dhe efektive dhe nuk keni nevojë për ndonjë pajisje të veçantë për t’i praktikuar ato.
Pra shikoni përmes fotografive më poshtë disa nga këta shembuj.