“NEPSI” I SHATZËNISË/ Sara Hoxha nuk e ndan këtë ushqim nga vetja dhe ja çgarë thotë ajo: E do… (FOTO) – AlpeGossip
“NEPSI” I SHATZËNISË/ Sara Hoxha nuk e ndan këtë ushqim nga vetja dhe ja çgarë thotë ajo: E do… (FOTO)

“NEPSI” I SHATZËNISË/ Sara Hoxha nuk e ndan këtë ushqim nga vetja dhe ja çgarë thotë ajo: E do… (FOTO)

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha ka ndarë momente të ndryshme gjatë shtatzënisë, duke treguar rutinën e saj përgjatë muajve të pritjes së ëmbël. Së fundmi ajo ka ndarë në ‘Instastory’ një foto duke konsumuar hamburger dhe duke pohuar se ky është ushqimi që preferon bebi.

“Bebi e do, jo unë”, ka shkruar Sara krah fotos ku duket se po shijon patatet. Ndonëse hamburgeri mbetet tek ushqimet e shpejta, duket se Hoxha nuk mund t’i shmangë preferencat e saj gjatë këtyre javëve.

Ajo ka treguar se barku rritet dita ditës, teksa përpiqet të gjejë mënyrat më të rehatshme për të qëndruar në shtëpi apo dhe kur viziton vende të ndryshme me Ledrin.

Kujtojmë se çifti e ka zbuluar se janë në pritje të një vajzë, sytë e të cilës reperi mezi po pret t’i shohë.