Xhensila shtatzënë?! Dyshimet shtohen, këngëtarja shfaqet duke mbuluar barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila shtatzënë?! Dyshimet shtohen, këngëtarja shfaqet  duke mbuluar barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Xhensila shtatzënë?! Dyshimet shtohen, këngëtarja shfaqet duke mbuluar barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Lajmi mbi shtatzëninë e saj u bë kryefjala e mediave.

Në fotot e publikuara nga eventi i hapjes së biznesit të Andrrës dhe Sinanit, Xhensila dukej me barkun e rrumbullakosur. Megjithatë këngëtarja nxitoi ta mohonte lajmin, madje edhe e ironizoi nëpërmjet dy postimeve të bëra në Instastorie.

Por ajo është vërtet në pritje të ëmbël. 25 vjeçarja është në muajin e pestë të shtatzënisë. Edhe pse mundohet ta mbajë sa më të fshehtë shtatzëninë e saj, e tardhëtojnë edhe veshjet e gjëra që ka nisur të mbajë prej pak kohësh. Këtë e tregon edhe fotoja e postuar në instastorie, gjatë momentit kur ndodhej në Milano.