PASI HOQI MJEKRËN/ Portreti i plotë i fytyrës së Mozzikut do t’iu bindë se duket si 13 vjeç – AlpeGossip
PASI HOQI MJEKRËN/ Portreti i plotë i fytyrës së Mozzikut do t’iu bindë se duket si 13 vjeç

PASI HOQI MJEKRËN/ Portreti i plotë i fytyrës së Mozzikut do t’iu bindë se duket si 13 vjeç

Ditën e sotme reperi i njohur Mozzik, bëri një ndryshim drastik në pamje. Ai e hoqi të gjithë mjekrën dhe publikoi disa foto në Instastory, ku mbulonte një pjesë të mirë të fytyrës. “Tani derisa të më dalë mjekra vetëm kështu fotosh”, u shpreh ai.

Ndërkohë në një foto tjetër shkruante se i dukej vetja si 13-vjeçar dhe në fakt pa mjekër, Mozzik duket shumë i vogël në moshë.

Mirëpo mesa duket reperi nuk e kishte seriozisht se do pozonte me dorë në fytyrë derisa t’i dalë sërish mjekra, pasi ai së fundmi ka publikuar portretin e tij të plotë në Instastory. “13-vjeçar i buzqeshur”, ka shkruar ai krahas fotos.