Këngëtari shqiptar SHERR me fansen: Injorante, jam më i keq sesa mendon ti zhabë (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar SHERR me fansen: Injorante, jam më i keq sesa mendon ti zhabë (FOTO)

Këngëtari shqiptar SHERR me fansen: Injorante, jam më i keq sesa mendon ti zhabë (FOTO)

Me anë të një postimi në “Facebook”, këngëtari i njohur Labinot Gashi ishte i pari që i doli në mbrojtje Era Istrefit kur atë nuk e përfshinë në në sloganin e festës së 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës “Bac, çikat na e zbardhën ftyrën”.

 

Mirëpo përpos komenteve që lavdërojnë Labinotin për veprimin e tij, ka pasur edhe nga ata që nuk kanë qenë dakort.

“Hahahahaha le Era po edhe ti ke mungu aty injorant. Era nuk eshte klase e Rita Ores e Dua Lipa…..I duhet Eres edhe 1 dekad t’i arrije ato dyja e ty te te duhen edhe 200 vjet jete e s’di a arrin te dalesh nga injoranca jote”, i komenton fansja të cilës Labinoti nuk ja ka lënë mangët përgjigjen.

“Injorante, mos doje që unë të lavdëroja cecën e Arkanit? Hup, mos më komento në këtë faqe me atë shprehje zhabë. Unë e vlerësoj bukën e Kosovës Zhabo e për injorant jetoj i tillë për ata që duan ta nënçmojnë vlerën e Kosovës e të Shqipërisë brenda vendit tonë dhe kushdo që tenton injorancë me mua apo të injoroj dikë, unë jam më i keq se sa e mendon ti zhabë (bretkosë)”, i replikon Labinoti.