”TË DUA E PREFERUARA IME”/ Dafina poston mesazhin emocionues nga (FOTO) – AlpeGossip
”TË DUA E PREFERUARA IME”/ Dafina poston mesazhin emocionues nga (FOTO)

”TË DUA E PREFERUARA IME”/ Dafina poston mesazhin emocionues nga (FOTO)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret dhe personazhet më të famshme të show-bizit shqiptar. Ajo është gjithnjë aktive në rrjetet e saj sociale dhe kjo e bën që të jetë më në kontakt me fansat.

Dafina poston gjatë gjithë kohës foto që kanë të bëjnë me projektet e saj por dhe gjithashtu me jetën e saj personale.Në këtë mënyrë ajo merr me qindra komente pozitive nga të gjithë fasat dhe ndjekësit e saj. Ditën e sotme, Dafina në llogarinë e saj të Instagramit ka postuar një koment tepër të bukur që kishte marrë nga një fanse e saj dhe i kishte dhuruar asaj një puthje në formë zemre.

Mesa duket këngëtarja është shumë mirnjohëse për ndjekësit e saj dhe ata që e mbështesin.

Së fundmi, Dafina ka lançuar shumë projekte të reja që kanë rezultuar të jenë tepër të suksesshme duke u dëgjuar kështu nga të gjithë e duke marrë e mijra klikime.

/AlpeGossip.al