Fansi “GDHEND” portretin e Dua Lipës. Reagimi i këngëtares… – AlpeGossip
Fansi “GDHEND” portretin e Dua Lipës. Reagimi i këngëtares…

Fansi “GDHEND” portretin e Dua Lipës. Reagimi i këngëtares…

Këngëtarja Dua Lipa adhurohet nga të rinjtë në mbarë botën, jo vetëm për muzikën që ajo publikon por edhe për jetën e saj private. Dhe këngëtarja nuk lë asnjë moment pa i falendruar dhe iu qëndruar pranë tyre.

E duket se këtë dedikim të këngëtares ndaj fansave, këta të fundit po ia shpërblejnë dita ditës.

Së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” çmendurinë e rradhës nga fansat. Bëhet fjalë për të riun nga Kanadaja Noah Carniello, i cili është fansi besnik i këngëtares Dua Lipa.

🖤 @dualipa

A post shared by Noah Carniello (@noahcarniello) on