“EJA TE BABI VOGËLUSH”/ Gjiko blen makinën e re super luksoze (FOTO) – AlpeGossip
“EJA TE BABI VOGËLUSH”/ Gjiko blen makinën e re super luksoze (FOTO)

“EJA TE BABI VOGËLUSH”/ Gjiko blen makinën e re super luksoze (FOTO)

Reperi i njohur Gjiko njihet për blerjet e tij super luksoze, që kanë çmime marramendëse. Muaj më parë ai bleu një jaht i cili i kushtoi vërtetë shumë dhe vetëm së fundmi ka bërë një tjetër blerje të kushtueshme.

 

Ai ka blerë një makinë në ngjyrë të zezë të markës së njohur “Porshe”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi duke publikuar disa foto në Instastoryn e tij.

“Eja te babi vogëlush”, ka shkruar reperi krahas fotos ku shfaqet makina luksoze.

 

Kujtojmë se kjo është një periudhë e artë për Gjikon. Ai ka lajmëruar 12 këngë të reja dhe i ka këshilluar reperët tjerë të bëhen gati.