DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Adelina Ismaili publikon momentet e ëmbla me bashkëshortin dhe djalin (FOTO) – AlpeGossip
DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Adelina Ismaili publikon momentet e ëmbla me bashkëshortin dhe djalin (FOTO)

DUKE SHIJUAR PUSHIMET/ Adelina Ismaili publikon momentet e ëmbla me bashkëshortin dhe djalin (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe dashura për publikun shqiptar . Adelina Ismaili  pas përfundimit të sezonit  më në fund ka gjetur kohë edhe për pak pushime bashkë me familjen.

Në rrjetin social Instagram  këngëtarja  ka ndarë me fansat disa fotografi, ku shfaqet në bregdet së bashku me burrin e saj  dhe djalin e tyre të vogël, Uliksin.
Duke ekspozuar trupin me bikini  Adelina edhe këtë herë befasoi me linjat duke vazhduar të tregojë se është akoma një femër seksi.