Ana tjetër e Butrint Imerit/ Këngëtari po i ”vendos” flakën dasmave (VIDEO) – AlpeGossip
Ana tjetër e Butrint Imerit/ Këngëtari po i ”vendos” flakën dasmave (VIDEO)

Ana tjetër e Butrint Imerit/ Këngëtari po i ”vendos” flakën dasmave (VIDEO)

Një këngëtar që bëri famë me stilin e tij të veçantë të të kënduarit dhe po ashtu, kredite në këtë mes ka edhe pamja e tij simpatike. Krijuesi i hiteve “Bella” dhe “Xhanëm”, Butrint Imerin tani e tutje nuk do ta mbajmë në mend vetëm si këngëtarin më simpatik të estradës. Pa ta shihni si vallëzon në dasma…

Imeri i ka vënë zjarr dasmës së reperit GJiko dhe moderatores Elita Rudi, duke vallëzuar pa u ndalë me tupanat që po i jepnin shumë atmosferë këtij ahengu që mblodhi pranë shumë personazhe të njohura publike. Me një gotë të mbushur plot, Imeri po vallëzonte krah tupanxhiut e në një moment, e provon edhe vet t’i bie tupanit dhe po, ai po e ndiqte ritmin për mrekulli.